Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на сайті нашої компанії, і сподіваємося стати вашими довгостроковими і надійними партнерами в бізнесі.

ТОВ "АТ Механіка» володіє великим парком різнотипового технологічного устаткування, яке обслуговує кваліфікований персонал компанії. Це дозволяє виконувати нестандартні технічні задачі різної складності. Продукція, вироблена нашим підприємством, поставляється для різних галузей промисловості ось вже майже два десятиліття. Вона зарекомендувала себе як надійна в використанні та технологічна, прості конструкторські рішення, а отже безвідмовна та зручна в експлуатації, за реальною вартістю!

Але ми не зупиняємося на досягнутому.
Ми готові вирішувати для Вас технічні задачі та навіть проблеми за індивідуальними замовленнями будь-якої складності. За останні роки ми досягли значних результатів: пересувна керована телескопічна монтажна вишка, кран-балки, стелажі, ферми перекриттів, екрани шумозахисні, складні ворота авіаангарів, що успішно були спроектовані, виготовлені нашою компанією та використовуються нашими партнерами.