ТОВ "АТ Механіка", в минулому - Акціонерне товариство «Механіка» створене в 1991 році як окреме самостійне науково-виробниче підприємство і мало на меті продовження науково-технічних розробок конструкторської школи колишнього СРСР в її кращих традиціях та впровадження у виробництво власних винаходів.

З моменту заснування наша компанія пройшла цікавий шлях свого становлення і зарекомендувала себе як добросовісний виробник та надійний постачальник різноманітної продукції виробничо-технічного призначення. В чому криється успіх? Все дуже очевидно! Адже компанія:

  • позиціонує себе як кінцевий виробник вузько спеціалізованої продукції, що використовує у виробництві новітні підходи та досягнення науки і техніки
  • володіючи науково-дослідним потенціалом, розвиває власні технології
  • володіє гнучкою системою управління бізнес процесами та унікальною матеріально-технічною базою
  • здійснює безумовний контроль за виробництвом
  • використовує високоякісну сировину, як вітчизняного так і закордонного походження.

 

Це дає можливість компанії весь час знаходитись в колі попиту на свою продукцію та бути поза впливом загальних негативних тенденцій ринку. Компанія не обмежується лише ринком України, а відома своєю діяльністю і за її межами, в основному завдяки комплексному підходу до вирішення поставлених задач та потреб замовника. Зокрема є позитивний досвід співпраці з партнерами із Білорусі, Казахстану, Росії, Молдови та ін.

Для постійного інноваційного розвитку у складі компанії сьогодні діють конструкторське бюро, науково дослідний та випробувальний підрозділи з висококваліфікованими фахівцями. Компанія є лідером в таких напрямках діяльності:

 

  • Виробництво елементів верхньої колійної надбудови та комплектуючих, зокрема пристроїв кріплення рейки до шпали, що відрізняються якісно вищими показниками ніж аналоги.
  • Виробництво, наладка та ремонт комплексу технологічного обладнання, зокрема оснастки і форми для виготовлення залізобетонних шпал. Повноцінне виробництво всіх типів редукторів.
  • Виробництво панелей та екранів системи шумогасіння власної розробки.
  • Виробництво кантувачів, технологічного інструменту, тощо.

 

Замовником на виконання нашою компанією складних та непопулярних технічних завдань у проектах, що фінансуються з бюджетів різних рівнів часто виступають державні та комунальні підприємства і організації.

Всі рішення які ми пропонуємо нашим замовникам є власними розробками компанії і часто містять власні «НОУ-ХАУ».

Всі види продукції, що пропонується нашою компанією виробляється на власних виробничих майданчиках, що розташовані в Київській, Полтавській, Хмельницькій областях України, при ретельному контролі якості, дотриманні технічних та санітарних норм.

Обладнання та виробництво сертифіковані. Ми гарантуємо якість та практичність виготовленої нами продукції.