Укр

Продукция

Трактор МТМ12

Трактори призначені для виконання енергонасичених робіт загального призначення: оранки, боронування, культивації, дискування, посіву, вивезення і розкидання добрив; робіт по обробці та збиранню просапних культур, збирання коренеплодів, для виконання транспортних робіт по перевезенню вантажів транспортними причепами з гідравлічними гальмами.

Екрани шумозахисні (шумопоглинаючі панелі)

Екологічна безпека міст є сьогодні однією з найбільш значимих проблем. Шумове забруднення - проблема кожного мегаполісу. Шумове забруднення, пов'язане із залізничним або автомобільним рухом, призводить не лише до фізичних незручностей, але і до погіршення здоров'я. Шум призводить до підвищення стомлюваності, зниження розумової активності, неврозів, погіршення зору, росту серцево-судинних захворювань і так далі. Шумове забруднення є присутнім не лише на вулиці, роботі, але і удома. Частково тому жителі великих міст частіше страждають серцевими захворюваннями, атеросклерозом - хворобою судин і порушеннями нервової системи.

Пересувна телескопічна монтажна вишка

Призначена для проведення монтажних, ремонтних і загальнобудівельних робіт на промислових підприємствах, у великих торгових та виставкових центрах, спортивних залах, аеропортах, на фасадах будівель і т.д.

Редуктори та мотор-редуктори

Мотор-редуктори призначені для зниження частоти обертання і передачі крутильного моменту, що крутить, механізмам загального призначення.
Планетарні одно-, двух-, триступінчаті, циліндричні, червячні, мотор-барабани.

Лінія по виробництву залізобетонних шпал

Лінія призначена для виробництва попередньо напружених залізобетонних шпал з різними типами скріплення для магістральних залізничних шляхів і трамвайних ліній.

Стелажі

Стелажі металеві для виробничих і складських приміщень.

Складські палетні стелажі в основному використовуються при обладнанні виробничих складів готової продукції, в (гуртових) складах-магазинах, складських комплексах тощо. Їх застосування дозволяє суттєво скоротити затрати на зберігання одиниці продукції, ефективно використовуючи корисну площу складу.

Кран-балки

Кран-балки призначені для підйому і переміщення вантажу вагою в межах номінальної вантажопідйомності крана в складських приміщеннях, виробничих цехах або під навісом.

Елементи скріплення верхньої будови залізничної та трамвайної колії

Пружне скріплення, що дозволяє знизити рівень вібрації і шуму.

Ці скріплення призначені для укладання на прямих ділянках та кривих ділянках радіусом більше 350 м безстикових залізничних і трамвайних ліній з усіма типами рейок на залізобетонних шпалах з вантажонапруженістю до 50 млн. т брутто/км за рік і швидкістю до 200 км/год.

Компенсатори температурні

Компенсатори предназназначени для компенсації температурних лінійних розширень безстикової рейкових батогів за рахунок переміщення рейок в осьовому напрямку. Компенсатори поставляються в зборі із залізобетонними шпалами.

Стик ізолюючий для рейок Р-50, Р-65

Призначення:  електроізоляційне стикування кінців двох рельсів магістральних залізничних колій і стрілочних переводів.
Основним складовим елементом стику і ізоляційним складовим елементом стику є розташовані по двох сторонам рельсів накладки полимеркомпозиційні, армовані металевими пластинами під болти і стягнуті між собою через шийки рейок кріпильними елементами.
У торці стику між рейками встановлюється стикова ізолююча прокладка.

Проставка розділова для попередньо- напружених залізобетонних шпал

Проставка призначена для забезпечення проектного розташування арматури в залізобетонних шпалах і брусах стрілочних переводів.

Ферми перекриттів

Сталеві ферми призначені для перекриття промислових будівель і споруд, житлових будинків, ангарів, вокзалів та інших об’єктів і споруд.

Зацікавленість ними зросла разом з тенденцією на будівництво каркасних будинків. Раніше кроквяні ферми використовувалися для перекриття промислових будівель і в приватному будівництві майже не зустрічалися. Тепер ситуація докорінно змінилася, і ферми застосовуються не тільки в дерев'яних, а й у кам'яних будинках. Найбільш доцільно використовувати кроквяні ферми для подвійних дахів з невеликим кутом нахилу (14—23°) у будинках з нежитловим горищем з прольотом зовнішніх стін до 12 м.


Продукція


 
2010-2020 (c) Механіка | Контакти