Укр

Пересувна телескопічна монтажна вишка

Призначена для проведення монтажних, ремонтних і загальнобудівельних робіт на промислових підприємствах, у великих торгових та виставкових центрах, спортивних залах, аеропортах, на фасадах будівель і т.д.

     

Технічні дані:
Вантажопідйомність 450 кг
Висота підйому 12 м
Спосіб управління електрический
Повна маса 4850 кг
Габарити в транспортному положенні
довжина 5000 мм
ширина 2600 мм
висота 4500 мм

Пересувна телескопічна вишка - телескопічний підйомник, незамінне допоміжний пристрій не тільки при виконанні різних будівельних, ремонтних і прибиральних робіт, але і при щоденній експлуатації великих торгових залів, молів і складів. Основне завдання телескопічної вишки - забезпечення монтажних, ремонтних та інших операцій на не надто великий, проте небезпечною з точки зору вимог техніки безпеки висоті. Крім підйому людей телескопічна вишка використовується також для доставки різних малогабаритних і невеликих по вазі вантажів на необхідну висоту.

Платформи сучасних підйомників мають комфортну для роботи площа - від 1150 на 700 мм (для одного оператора) і 2400 на 1500 мм (для двох операторів). Габарити телескопічної вишки дозволяють вільно і легко ковзати по площині, включаючи самі вузькі проходи в приміщенні. При цьому гранично чітка конструкція і наявність шарнірних опор забезпечують необхідну стійкість, через що ризик падіння оператора з висоти мінімальний. До того ж, розташовуючись на робочій площадці, фахівець захищений від електричної напруги, оскільки і сама платформа, та огорожу надійно ізольовано.

Призначення:

  • застосовується в разі необхідності підйому людей (1-2 людини), спільно з невеликим вантажем на висоту до 12 метрів;
  • дозволяє якісно провести будівельні, монтажні, ремонтні та інші види висотних робіт;
  • пересувні щоглові підйомники особливо зручні при експлуатації в великих за площею приміщеннях з високою стелею;
  • дозволяє обійтися без спорудження будівельних риштувань для здійснення робіт на висоті;
  • дозволяє експлуатувати при температурі навколишнього середовища: От-10 до +38 С.

Конструктивні особливості пересувного щоглового підйомника:

  • конструкція має малу вагу, за рахунок виготовлення щогли з алюмінієвого сплаву;
  • компактні розміри, в поєднанні з малими габаритами дозволяють переміщати обладнання і перевозити його по вузьких коридорах, перевозити у вантажних ліфтах.

Рівномірний підйом в поєднанні з плавним спуском, досягнутий за рахунок використання безшовної трансмісії між щоглами, це також мінімізує коливання при підйомі вантажу;


Продукція

Пересувна телескопічна монтажна вишка

 
2010-2019 (c) Механіка | Контакти