Призначена для проведення монтажних, ремонтних і загальнобудівельних робіт на промислових підприємствах, у великих торгових та виставкових центрах, спортивних залах, аеропортах, на фасадах будівель і т.д.

     

Технічнідані:

Вантажопідйомність

450 кг

Висота підйому

12 м

Спосіб управління

електрический

Повна маса

4850 кг

Габаритивтранспортному положенні

довжина

5000 мм

ширина

2600 мм

висота

4500 мм

 

Пересувна телескопічна вишка - телескопічний підйомник, незамінне допоміжний пристрій не тільки при виконанні різних будівельних, ремонтних і прибиральних робіт, але і при щоденній експлуатації великих торгових залів, молів і складів. Основне завдання телескопічної вишки - забезпечення монтажних, ремонтних та інших операцій на не надто великий, проте небезпечною з точки зору вимог техніки безпеки висоті. Крім підйому людей телескопічна вишка використовується також для доставки різних малогабаритних і невеликих по вазі вантажів на необхідну висоту.

Платформи сучасних підйомників мають комфортну для роботи площа - від 1150 на 700 мм (для одного оператора) і 2400 на 1500 мм (для двох операторів). Габарити телескопічної вишки дозволяють вільно і легко ковзати по площині, включаючи самі вузькі проходи в приміщенні. При цьому гранично чітка конструкція і наявність шарнірних опор забезпечують необхідну стійкість, через що ризик падіння оператора з висоти мінімальний. До того ж, розташовуючись на робочій площадці, фахівець захищений від електричної напруги, оскільки і сама платформа, та огорожу надійно ізольовано.

Призначення:

  • застосовується в разі необхідності підйому людей (1-2 людини), спільно з невеликим вантажем на висоту до 12 метрів;
  • дозволяє якісно провести будівельні, монтажні, ремонтні та інші види висотних робіт;
  • пересувні щоглові підйомники особливо зручні при експлуатації в великих за площею приміщеннях з високою стелею;
  • дозволяє обійтися без спорудження будівельних риштувань для здійснення робіт на висоті;
  • дозволяє експлуатувати при температурі навколишнього середовища: От-10 до +38 С.

Конструктивні особливості пересувного щоглового підйомника:

  • конструкція має малу вагу, за рахунок виготовлення щогли з алюмінієвого сплаву;
  • компактні розміри, в поєднанні з малими габаритами дозволяють переміщати обладнання і перевозити його по вузьких коридорах, перевозити у вантажних ліфтах.

Рівномірний підйом в поєднанні з плавним спуском, досягнутий за рахунок використання безшовної трансмісії між щоглами, це також мінімізує коливання при підйомі вантажу;