Кран-балки призначені для підйому і переміщення вантажу вагою в межах номінальної вантажопідйомності крана в складських приміщеннях, виробничих цехах або під навісом.

Проведення багатьох видів будівельних робіт, ремонтних, монтажних вимагає наявності сучасної, якісної і спеціалізованої техніки. За допомогою такого обладнання можна зробити необхідні роботи менш трудомісткими і швидкими у виконанні. Для спеціалізованої техніки важливо її відмінний технічний стан і висока кваліфікація фахівців, які на ній працюють.

 

До даного виду техніки відносяться і кран-балки. Кран-балка - це складна конструкція, яка монтується з пролітної балки, кінцевих балок і підйомного механізму. Для пересування крана по напрямних використовуються такі частини обладнання, як кінцеві балки. За пролітної балки переміщується підйомний механізм, вона міцно і надійно прикріплюється до кінцевим балкам. В якості підйомного механізму застосовується таль, ручна або електрична. Установка виду талі залежить від типу крана.

Сфера застосування кран-балки дуже широка. Він виконує такі роботи, як підйомно-транспортні, монтажні, підйомно-розвантажувальні. Дане устаткування застосовується для проведення робота на складах, будівельних майданчиках, на виробництві. Є суворі обмеження для використання крана - це переміщення людей і особливо небезпечних речовин - вибухових, токсичних.

Суть механізму в рухомий балці, яка рухається в горизонтальній площині по одній осі за допомогою коліс, які ковзають по рейках, закріпленим на підкранових балках (опорний вид) або під ними (підвісний механізм). Самі ж підкранові балки кріпляться на стінах, високо під стелею, що дозволяє конструкції у вільний від роботи час не займати багато робочого простору, а коли потрібно нею скористатися, мати доступ до будь-якій точці приміщення.

Працювати кран-балка може при температурі від -20 до +40 градусів і використовується на відкритих майданчиках або для роботи під навісом.

Виробництво випускає різні моделі даного обладнання - загальнопромислового призначення, пожежобезпечного або вибухобезпечного. Кран-балка також випускається для застосування в різних кліматичних умовах. Відмінності виявляються і в особливостях конструкції. За цим видом кран-балка підрозділяється на підвісні та опорні. Існують і різні способи управління обладнанням - ручне і електричне.

Кран-балки призначені для підйому і переміщення вантажу вагою в межах номінальної вантажопідйомності крана в складських приміщеннях, виробничих цехах або під навісом.

Товариство виготовляє широку гамму кран-балок, різної вантажопідйомності, висоти підйому і довжин прольоту моста.
 

Технічні характеристики

Вантажопідйомність,т

1, 2, 3.2, 5, 10

Проліт мосту, м

4.2...24

Повна довжина мосту, м

4.6..18

Висота підйома груза, м

20

Швидкість пересування, м/хв

20