15-го жовтня о 14:00 на кінцевій станції швидкісного трамваю «Старовокзальна» відбулася презентація проекту «Київський швидкісний трамвай» – нового трисекційного трамвайного потягу та технологій реконструкції трамвайних шляхів.

У презентації взяли участь перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Денис Басс та генеральний директор КП «Київпастранс» Микола Ламбуцький.

У ході презентації представники ЗМІ ознайомилися зі зразком нового рухомого складу, спеціальною технікою та експонатами новітніх технологій будівництва.
Зокрема, була представлена продукція, яку виготовляла та постачала АТ «Механіка», а саме : залізобетонні шпали, елементи скріплення, шумозахисні екрани.

Кияни знову матимуть змогу пересуватися містом швидко та без заторів, а місцеві мешканці не страждатимуть від шуму, який стояв довкола трамвайної лінії до реконструкції.

Так, спеціально для зменшення шуму та вібрації від руху швидкісного трамваю нові потяги облаштують збірними колесами із гумовими елементами, а рейки з’єднуватимуть сучасними пружними кріпленнями з гумовими підкладками. Окрім того, весь рухомий склад швидкісного трамваю матиме фальш-борти. Ці конструкції прикриватимуть колеса вагонів та у такий спосіб зменшуватимуть звук від їхнього руху.

На завершення довкола лінії швидкісного трамваю встановлять шумозахисні екрани. Це унікальні конструкції, які розробили спеціально для Київського швидкісного трамваю.